چاپ سیلک در مازندران

چاپ سیلک مازندران

چاپ سیلک در مازندران یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده از طرف چاپ کن برای کسب و کارها می باشد.

برای خیلی از کسب وکارها، تبلیغات اولین نقطه تعامل با مشتریان است و کمپین های تبلیغاتی شما  شما نقش مهمی در چگونگی درک افراد از کسب و کار شما بازی می کند.

اگر کسی کسب وکار شما را در وهله اول پیدا کند، اولین تاثیر در مورد کسب وکارتان را از نحوه تبلیغات شما دریافت می کند. بنابراین خیلی مهم است که شما برای تبلیغات خود سرمایه گذاری کنید که مشتریان بتوانند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود رسیده و از استفاده از آن لذت ببرند.

چاپ-سیلک
چاپ-سیلک

در این صفحه ما این موضوع را بررسی می کنیم که چرا چاپ سیلک خیلی مهم است و چطور میتواند در جذب مشتری بیشتر به شما کمک کند.

بیاید شروع کنیم :

کاربرد های چاپ سیلک ؟

قابلیت ویژه و منحصر به فرد چاپ سیلک دامنه کاربرد آن است. گستره کاربردی چاپ سیلک از چاپ صنعتی برای کالاهای مصرفی تا آفرینش آثار هنری امتداد می یابد. در محیط زندگی ما موارد استفاده چاپ سیلک بسیار است، تصویر روی شیشه‌های نوشیدنی هایی مثل شیر، آب معدنی، نوشابه، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اسامی خیابان ها، پلاک های ساختمان ها، حروف روی قطعات و دستگاه های صنعتی، صوتی و تصویری، انواع لوازم و وسایل زندگی و بسته بندی های آنها تا برخی از پوسترهای تبلیغاتی و آثار هنری، همه و همه نمونه هایی از کاربرد چاپ سیلک در محیط زندگی ما هستند. چاپ سیلک اسکرین همچنین قابلیت اجرا روی در انواع مواد مانند چاپ سیلک بر روی پارچه، چاپ سیلک بر روی چینی و سرامیک، چاپ سیلک بر روی فلز، چاپ سیلک بر روی چوب،چاپ سیلک بر روی  فیبر، چاپ سیلک بر روی فایبرگلاس، چاپ سیلک بر روی پلاستیک، چاپ سیلک بر روی کاغذ، چرم و…. را دارد. با این روش می‌توان روی اجسام با شکل های مدور و غیر مسطح نیز چاپ نمود که از این نظر در بین روش های چاپی منحصربه‌فرد است.

هزینه چاپ سیلک

حالا که به اهمیت چاپ سیلک عالی و حرفه ای پی بردید شاید برای شما سوال پیش بیاید که چه مقدار باید برای چاپ سیلک برای لوازم خود هزینه کنید.
به دلیل اینکه کسب وکار شما نیازها و اهداف به خصوص دارد،هیچ گاه دو پروژه چاپی مشابه هم نیستند.
این موضوع بدین معنی است که هیچ قیمت ثابتی برای کار طراحی و چاپ سیلک وجود ندارد.

بعضی از فاکتورهایی که بر روی قیمت چاپ تاثیر می گذارند :

۱تیراژ چاپ سیلک

۲نوع محصول (خودکار ، کارتن ، پارچه ، تی شرت و…)

۳طراحی

آماده اید که تبلیغات ایده آل خود را بسازید؟

ما معتقدیم که کسب وکار شما منحصر به فرد است بنابراین تبلیغات شما هم باید از این قاعده پیروی کند . طراحان تیم بازاریابی دیجیتال ما با هم همکاری می کنند تا بهترین طرح ها را برای شما طراحی کنند که بتوانید برند خود را شاخص کنید.

خدمات چاپ سیلک ما عبارتند از :

  1. چاپ روی ساک دستی
  2. چاپ روی لیوان
  3. چاپ روی کارتن
  4. چاپ روی تی شرت
  5. چاپ خودکار و…

درخواست مشاوره چاپ سیلک

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره  در خصوص چاپ سیلک  با ما در تماس باشید.

09128530207

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *